رئیس اداره سینمایی ارشاد استان فارس از اکران و نقد فیلم «یحیی سکوت نکرد» با حضور کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم در شیراز خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، مهدی رنجبر از اکران و نقد فیلم «یحیی سکوت نکرد» با حضور کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم در شیراز خبر داد و اظهار داشت: آخرین جلسه نقد و بررسی فیلم‌های سینما هنر و تجربه در سال ۹۴ روز چهارشنبه ۱۹ اسفند در شیراز برگزار می‌شود.

وی گفت: این جلسه به نقد و بررسی فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» اختصاص دارد که ابتدا در ساعت ۱۶ این فیلم برای مخاطبان اکران می‌شود و پس از آن در ساعت ۱۸ علاقه‌مندان می‌توانند سوالات خود را از کاوه ابراهیم‌پور کارگردان و تینا پاکروان تهیه‌کننده فیلم بپرسند.

رئیس اداره سینمایی ارشاد استان فارس افزود: این فیلم از تابستان در گروه هنر و تجربه روی پرده قرار گرفته است، داستان کودکی به نام یحیی است که به عمه‌اش سپرده می‌شود و رفته رفته درمی‌یابد که در زندگی عمه رازهایی وجود دارد که رفتار اطرافیان را با او خصمانه کرده است.

رنجبر خاطرنشان کرد: «یحیی سکوت نکرد» نخستین فیلم کاوه ابراهیم‌پور با بازی فاطمه معتمدآریا در نقش اصلی و ماهان نصیری در نقش بازیگر خردسال ساخته شده است.

رئیس اداره سینمایی ارشاد استان فارس تصریح کرد: علاوه بر فاطمه معتمدآریا و ماهان نصیری، تورج منصوری و ندا جبرئیلی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.