سومین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن علمی حدیث حوزه علمیه برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام صهیب تقوی، مسئول آموزش انجمن علمی حدیث حوزه علمیه با اشاره به همزمانی این انتخابات با چهارمین مجمع عمومی عادی انجمن اظهار داشت: در این مجمع پس از اعلام نامزدهای انتخابات، اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان انجمن حدیث انتخاب شدند.

به گفته وی، پس از شمارش آرا، حجت‌الاسلام عبدالهادی مسعودی، حجت‌الاسلام فرهاد عباسی، حجت‌الاسلام محمدحسین بهرامی، حجت‌الاسلام علی اکبر خدامیان آرانی، حجت‌الاسلام حسین محققیان، حجت‌الاسلام عباس محمودی و حجت‌الاسلام رحیم سالمی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و حجت‌الاسلام حیدر مسجدی و حجت‌الاسلام احمد غلامعلی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی ادامه داد: اعضای هیئت مدیره جدید، حجت‌الاسلام عبدالهادی مسعودی رئیس این انجمن را در سمت خود ابقا کردند و حجت‌الاسلام فرهاد عباسی نیز به عنوان قائم مقام رئیس انتخاب شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام محمود احمدی میانجی، حجت‌الاسلام محمدرضا سبحانی‌نیا، حجت‌الاسلام محمد احسانی‌فر و حجت‌الاسلام علی نصیری چهار عضو هیئت مدیره سابق این انجمن بودند که در این دوره از انتخابات موفق به کسب آرای کافی نشدند.

حجت‌الاسلام صهیب تقوی و حجت‌الاسلام مهدی مرادی نیز به عنوان بازرسان اصلی و حجت‌الاسلام انجم شعاع به عنوان بازرس علی البدل در این انتخابات برگزیده شدند. پیش از این حجت‌الاسلام حسن فکری نیز عضو بازرس این انجمن بود.

هیئت مدیره و بازرسان انجمن علمی حدیث حوزه علمیه برای مدت دو سال برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های علمی، آموزشی، ترویجی و پژوهشی این انجمن را عهده‌دار خواهند بود.