رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه کشته شدن یک عضو دستگاه اطلاعات داخلی این رژیم «شاباک» در یک عملیات امنیتی در منطقه مجاور نوار غزه را اعلام کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از رسانه های فلسطینی، یک عضو دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در یک عملیات امنیتی در اطراف نوار غزه کشته شده و تحقیقات برای کشف جزئیات قتل وی آغاز شده است.

رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تحقیقات اولیه نشان می دهد یک افسر شاباک در حین تماس با مزدوران این دستگاه به ضرب گلوله نیروهای خودی در مرز غزه کشته شده است و هلاکت وی به ضرب گلوله فلسطینیان صحت ندارد.

کابنیه امنیتی رژیم صهیونیستی مجازات‌های جدیدی علیه فلسطینیان اتخاذ کرد

در پی عملیات های استشهادی روز گذشته در بیتح تکفا، قدس و یافا تل آویو که به کشته شدن یک گردشگری آمریکایی و زخمی شدن ۱۴ نفر دیگر منجر شد، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی مجازات های جدیدی علیه فلسطینیان اتخاذ کرد.

این مجازات ها عبارتند از: بسته شدن تمامی منافذ ایجاد شده در دیوار نژادپرستانه حایل در قدس، تکمیل ساخت دیوار حایل در منطقه ترقومیا، تعطیلی ایستگاه های رادیویی و رسانه های خبری فلسطین، تشدید مجازات کارفرمایانی که فلسطینیان فاقد مجوز کار در اراضی اشغالی را استخدام می کنند، لغو مجوزهای نزدیکان و خانواده های مجریان عملیات های استشهادی و اجرای عملیات های مشخص در مناطقی که مجریان عملیات های استشهادی از ساکنان آن هستند و محاصره این مناطق.