حجت‌الاسلام ذوالنور و امیرآبادی نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با آیت‌الله مکارم شیرازی دیدار کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی و احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار کردند.

آیت الله مکارم شیرازی در این دیدار گفت: باهمه فشارها و تخریب‌های دشمن امروز کشور ایران یکی از قطب‌های جهان و منطقه است که این موضوع به برکت انقلاب اسلامی است.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت و جایگاه شهر قم گفت: شهر مقدس قم از مشکلاتی برخوردار است که نمایندگان این شهر باید با همکاری و همدلی در راستای رفع مشکلات این شهر فعالیت کنند.

حجت‌الاسلام ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: شهر مقدس قم دارای ارزش و اهمیت بالایی دارد و در این زمینه باید نسبت به دغدغه‌های دینی این شهر توجه ویژه ای داشت، با توجه به توسعه فضای مجازی دشمن در راستای گمراهی نسل جوان برنامه ریزی می‌کند که در این زمینه باید با اقدامات ویژه نسل جوان را حفظ کنیم.

امیرآبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: نتایج انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی نشان گر رأی آوردن بیشتر نمایندگان اصولگرا است که در این زمینه اصلاح طلبان و اصولگریان در راستای رفع مشکلات مردم فعالیت کنندو تنها هدفشان رفع مشکلات مردم باشد.

حجت‌الاسلام ذوالنور و امیرآبادی همچنین پیش از ظهر امروز با آیت الله صافی گلپایگانی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کردند.