یادواره ۳۶۰ شهید شهرستان گچساران و ۶ شهید گمنام عصر امروز با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ عصر امروز و با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم یادواره ۳۶۰ شهید شهرستان گچساران و ۶ شهید گمنام و دومین سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام سید علی متقی کاشانی امام جمعه سابق این شهرستان برگزار شد.

فرمانده ارشد هشت سال دفاع مقدس در این یادواره با تسلیت ایام فاطمیه و با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم اظهار داشت: همه مسئولان باید نسبت به خون شهیدان مسئول باشند.

سردار لطف الله یداللهی با اشاره به اینکه برخی‌ها می‌گویند ما در داخل کشور مشکلاتی داریم و چرا باید به برخی کشورهای منطقه کمک کنیم عنوان کرد: امام خامنه‌ای در دیدار با خانواده‌های شهدای مدافع حرم فرمودند که اگر شهدای مدافع حرم نبودند، ما باید در داخل ایران با تکفیری‌ها و داعشی‌ها می‌جنگیدیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز رژیم صهیونیستی از حزب الله هراس دارد، گفت: امروز به برکت اسلام و انقلاب اسلامی و شهیدان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، رژیم صهیونیستی بر اطراف خود دیوار آهنی درست کرده است.

فرمانده ارشد هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی از نفوذ حزب الله و مقاومت مردم فلسطین هراس و وحشت دارد، افزود: امروز حزب الله در سوریه می‌جنگد.

یداللهی با بیان اینکه امروز حزب الله در جنوب لبنان نیست و در منطقه وسیعی از جهان اسلام است، افزود: حزب الله امروز خاری در چشم دشمنان اسلام و استکبار جهانی است.

وی با اشاره به اینکه امروز حرف اول و آخر را مقاومت می‌زند، خاطرنشان کرد: کسانی که در فتنه سال ۸۸ شعار “نه غزه، نه لبنان” سر می‌دادند، می‌خواستند جنگ را به داخل ایران بکشانند و راه دشمنان را هموار کنند.

فرمانده ارشد هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که هر کس که در مقابل رژیم صهیونیستی بایستد ما به او کمک می‌کنیم.

یداللهی با اشاره به اینکه امروز دشمنان به دلیل اینکه پی به اقتدار ما برده، به مذاکره با ما روی آورده است ابراز کرد: همه ما باید دست به دست هم دهیم و به پیشرفت هر چه بیشتر کشور در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه اقتصاد و از طریق اقتصاد مقاومتی کمک کنیم.

وی با تأکید بر اینکه همه ما باید پیرو حضرت امام حسین(ع) باشیم گفت: همه ما باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم و فرمایشات و توصیه‌های ایشان را عملیاتی کنیم.