فرمانده سپاه ناحیه رودسر گفت: هدف دشمنان از نفوذ براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی از درون آن است.

به گزارش پرس شیعه؛ سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور عصر امروز در اجلاس عمومی مجمع عالی بسیج شهرستان رودسر اظهار داشت: امروز دشمنان با برنامه‌ریزی در این زمینه در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: پیش‌بینی می شود دشمن در سه مرحله در داخل کشور نفوذ کند به‌ طوری که ابتدا نظام را مهار کرده، رفتار نظام را عوض کرده و در آخر کار نیز ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی را عوض کنند.

مصطفی‌پور گفت: دشمنان در تلاشند با نفوذ در عرصه‌های مختلف، انقلاب اسلامی را از درون بدون محتوا کنند و درصددند تا با کم‌رنگ کردن آرمان‌ها و ارزش‌های ناب و اصیل انقلاب در کشور، به‌تدریج چیزی از آن باقی نماند.

وی نفوذ دشمن در همه عرصه‌های داخلی به‌ویژه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی را بسیار جدی و مهم خواند و گفت: باید در این زمینه برای عموم آگاه سازی شود تا همگان در این زمینه آگاهی لازم را داشته باشند که در این راه مسئولین نقش مهم‌تری دارند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر افزود: در عرصه سیاسی, انسجام و وحدت ملی، در عرصه فرهنگی اتکا به قدرت فرهنگی داخلی و تکیه بر اعتقادات مذهبی و بسط و گسترش فرهنگ اصیل ایرانی – اسلامی، در عرصه اقتصادی اتکا به اقتصاد مقاومتی و نیروهای داخلی و در عرصه امنیتی تقویت بنیه دفاعی کشور نسخه شفابخش در پیشگیری از نفوذ دشمنان است.