منتخب مردم قم در مجلس با بیان اینکه باید با توکل به خدا در راستای رفع نیازهای مردم استان قم اقدام کنیم گفت: یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه نماینده‌های قم باشد دیدار با مراجع تقلید و بهره‌مندی از منویات آن‌ها و رفع دغدغه‌های دینی این بزرگان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عصر امروز در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی اظهار داشت: ملت ایران با حضور پرشور پای صندوق‌های رأی کار خود را به خوبی انجام داد که نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید به رسالت خود عمل کرده و در راستای حل مشکلات مردم فعالیت کنند.

منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم توسعه و پیشرفت استان قم افزود: نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی باید با اتحاد در راستای رفع مشکلات مردم استان قم اقدام کنند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

ذوالنور با اشاره به لزوم بهره‌گیری از نظرات مراجع و علما برای پیشرفت و توسعه قم بیان کرد: دغدغه مراجع تقلید مورد توجه نمایندگان شهر قم است و در راستای عمل به منویات این بزرگان اهتمام ویژه‌ای دارند.

وی گفت: شهر مقدس قم دارای ارزش و اهمیت بالایی است و در این زمینه باید نسبت به دغدغه‌های دینی این شهر توجه ویژه‌ای داشت، با توجه به توسعه فضای مجازی، دشمن در راستای گمراهی نسل جوان برنامه‌ریزی می‌کند که باید با اقدامات مناسب نسل جوان را از آفات دشمن حفظ کنیم.

منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با توکل به خدا در راستای رفع نیازهای مردم استان قم اقدام کنیم تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه نماینده‌های قم باشد دیدار با مراجع تقلید و بهره‌مندی از منویات آن‌ها و رفع دغدغه‌های دینی این بزرگان است.

ذوالنور با بیان اینکه شهر قم دارای مشکلاتی است که نیازمند توجه ویژه‌ای است بیان کرد: متاسفانه ضایعات کارخانه‌ها شهرهای دیگر در شهر قم تخلیه می‌شود و این نکته باید مورد توجه باشد که تأسیس یک کارخانه در قم متناسب به فضای فرهنگی این شهر باشد.

وی با بیان اینکه سه نماینده شهر قم باید با اتحاد و همدلی در راستای توسعه و پیشرفت استان قم فعالیت کنند گفت: نمایندگان مجلس باید ضمن وحدت با دولت در راستای رفع مشکلات مردم فعالیت کنند و در این زمینه هیچ کوتاهی انجام ندهند.