معاونت امور استان های مرکز دانشجویی حقوق بشر (موسسه صلح زیبا) گفت: تروریست خواندن حزب الله ترس از قدرت گرفتن نیروهای شیعه در کشورهای اسلامی است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از تسنیم محمد جواد عبدی معاونت امور استان های مرکز دانشجویی حقوق بشر (موسسه صلح زیبا) در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: تروریست خواندن حزب الله از سوی کشورهای حوزه خلیج فارس، معنادارترین واکنش به پیروزی‌های حزب الله در برابر رژیم صهیونیستی و تکفیری ها بود.

وی افزود: حزب الله که روزی معجزه اعراب را در برابر اسرائیل رقم زده بود، با قدرت گرفتن در سال‌های اخیر، همواره نقش کلیدی در محور مقاومت ایفا کرده و حال که خبر پیروزی هایشان بر تکفیری ها در صدر اخبار قرار دارد، سعی در تحت الشعاع قرار دادن این پیروزی ها دارند و دست مایه ای برای تهاجم کشورهای غربی فراهم کنند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: اقدام شورای فرمایشی خلیج فارس، تنها از ترس قدرت گرفتن گروه های مشابه حزب الله مانند انصارالله در یمن و حشدالشعبی در عراق می‌باشد که هریک در برابر حفظ تمامیت ارضی کشورشان از هیچ اقدامی دریغ نمیکنند و در برابر اقدامات کشورهای عربستان، امارات، ترکیه و قطر ایستادگی می‌کنند.

عبدی در پایان گفت: این اقدام مضحک تنها می توانست از جانب رژیم صهیونیستی اتفاق بیافتد، که این کشورها از هراس قدرت گرفتن نیروهای متحد شیعه، اقدامات پنهانی را کنار گذاشته و این بار علنا شمشیرها را برای مبارزه با مقاومت از نیام برکشیده اند.