زنجان-معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز دشمن با ایجاد جنگ نیابتی در منطقه در تلاش برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پرس شیعه؛ سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی شامگاه شنبه در نخستین یادواره فرماندهان و ۴۳۲ شهید غرب و شمال‌غرب کشور استان زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس با بیان اینکه بیداری امروز ملت های مسلمان جهان به برکت خون رزمندگان اسلام است گفت: جهاد و شهادت مسیری است که همه شهدا، جانبازان و ایثارگران در آن گام گذاشتند و این مسیر، مسیر تعالی انسان است.

سرلشگر ایزدی با بیان اینکه ملت ایران سختی‌ها و مشکلاتی را در راه حفاظت و حمایت از ولایت متحمل شدند افزود: ملت ایران در راه حفاظت و حمایت از ولایت، فرزندانشان را تقدیم نظام و انقلاب کردند و در عرصه های مختلف همواره پشتیبان و حامی نظام بودند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز دشمن با ایجاد جنگ نیابتی در منطقه در تلاش برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سرلشگر ایزدی بیان کرد: اگر ما امروز خاکریز به خاکریز پیش می‌رویم دشمن نیز در برابر ما هوشیار و آگاه است و آنها نیز در مقابل حرکت‌های ما ترفندهای جدیدی را پیش می‌گیرند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز در کشور های منطقه وارد جنگ نیابتی شده افزود: آنها در داخل ایران نیز جنگ نرم نیابتی راه انداخته است.

سرلشگر ایزدی با بیان اینکه امروز ما اطلاعات دقیقی داریم که عقبه داعش همین استکبار جهانی است، ادامه داد: امروز دشمن تلاش دارد با جنگ مذهبی، جنگ نیابتی و بدون دخالت نیروی نظامی و با جنگ نرم و نفوذ به خواسته‌های خود برسد.

وی با بیان اینکه امروز مردم در کشورهای مختلف منطقه بر علیه استکبار به حرکت افتاده اند افزود: اگر امروز در فلسطین و همچنین عراق مردم بر علیه سیاست های استکبار و ظالمان فریاد استکبار ستیزی سر می دهند به برکت انقلاب اسلامی ایران و حرکت‌های رزمندگان اسلام و خون مطهر و پاک آنهاست.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه راه انقلاب، راه عبادت و معنویت است گفت: جهاد و شهادت مسیری است که همه شهدا، جانبازان و ایثارگران در آن گام گذاشتند و این مسیر، مسیر تعالی انسان است.

سرلشگر ایزدی افزود: امروز ندای انقلاب به تمامی نقاط جهان رسیده است و انقلاب اسلامی ایران توانسته است به برکت مجاهدت‌های امام و رهبری و شهدای عظیم‌الشأن در دنیا انسان‌های جویای حقیقت را به خود جلب و جذب کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز دشمن در تلاش به دنبال استحاله جامعه ایران دارد و با ترفند ها و توطئه های مختلف در تلاش برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران است.