حضرت آیت الله نجفی گفتند: دشمنان اسلام و نوادگان بنی امیه می خواهند با استفاده از ابزارهای مختلف مراقد مطهر و اماکن مقدس را نابود کنند، اما هیچ گاه نتوانستند در این زمینه موفق شوند.

به گزارش پرس شیعه؛ گروهی از خادمان حرم حضرت رقیه(ع) در دمشق و گروهی از شیعیان عراق و وزیر راه عراق در دیدارهای جداگانه با حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید عراق از رهنمودهای ایشان استفاده کردند.

آیت الله نجفی در دیدار با خادمان حرم حضرت رقیه(ع) ضمن تاکید بر ضرورت بهره برداری شیعیان از فضای معنوی و روحانی عتبات مقدس اهل بیت علیهم السلام افزودند: دشمنان اسلام و نوادگان بنی امیه می خواهند با استفاده از ابزارهای مختلف این مراقد مطهر و اماکن مقدس را نابود کنند، اما هیچ گاه نتوانستند در این زمینه موفق شوند.

این مرجع تقلید در دیدار با گروهی از شیعیان عراق نیز بر ضرورت حمایت مداوم از نیروهای بسیج مردمی و ارائه کمک های لوجستیک به آنها تاکید کردند و افزودند علاوه بر این ما نباید از رسیدگی به خانواده های شهدا و مجروحان غفلت کنیم؛ چراکه اینها افرادی هستند که به فرمان مرجعیت لبیک گفتند و اکنون ما وظیفه داریم از خانواده های آنها حمایت کنیم.

ایشان افزودند: خون های پاکی که در جبهه ها بر زمین ریخته شد اکنون میوه داده و موجب آزادی عراق از دست تروریست های داعش شده است و البته نیروهای بسیج مردمی نیز همچنان در حال مبارزه با داعش هستند تا تمام خاک عراق را از آنها پس بگیرند.

http://media.hawzahnews.com/14950536412.JPG

http://media.hawzahnews.com/14950536671.JPG

http://media.hawzahnews.com/14950533342.JPG