ورامین-همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، اجتماع عزاداران فاطمی در میدان امام خمینی(ره) ورامین برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی با حضور روحانیون و ائمه جماعات، هیئات مذهبی و مردم متدین و ولایتمدار ورامین برگزار شد.

در این اجتماع پرشور آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران، سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، جمعی از مسئولان حضور داشتند.

مردم عزادار شهرستان ورامین از نقاط دور و نزدیک خود را به میدان امام رسانده بودند و در سوگ شهادت مادر سادات به سر و سینه زده و اشک ماتم ریختند.

مادحین اهل بیت عصمت و طهارت نیز در میدان امام خمینی(ره) با نوحه سرایی، فضای معنوی به شهرستان ورامین بخشیده بودند.

حجت الاسلام رضا غلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روز شهادت حضرت زهرا(س)، روز مانور اقتدار و عزت شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود: برگزاری اجتماع باشکوه در روز شهادت حضرت زهرا(س) یکی از برنامه هایی است که طی چند سال اخیر در شهرستان ورامین مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: جلساتی با مسئولان هیئات مذهبی و مادحین اهل بیت عصمت و طهارت در ایام فاطمیه برگزار و برنامه ریزی لازم برای برگزاری باشکوه تجمع عزاداران فاطمی انجام شد.

غلامی اضافه کرد: مردم ورامین همواره پاسدار ارزش ها و اصول اسلام و اهل بیت بودند و در روز شهادت حضرت زهرا(س) نیز با حضور در مراسم های عزاداری، این مهم را به اثبات رساندند.