یکی از مراجع تقلید نجف اشرف خاطرنشان کرد که نوادگان بنی امیه از همه توان برای تخریب حرم حضرت رقیه (س) استفاده کرده و شکست خوردند.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت الله شیخ بشیر نجفی از مراجع تقلید نجف اشرف در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: رسانه‎ها نقش تاثیرگذاری در تغییرات اجتماعی دارند.

وی افزود: اسلام اصیل محمدی (ص) با هجمه سنگینی از سوی رسانه‎های معاند مواجه است، بنابراین رسانه‎های منصف باید واقعیت اسلام اصیل را که برگرفته از همبستگی و زندگی مسالمت آمیز اقشار و طوائف مختلف است را به جهانیان نمایش دهند.

این مرجع تقلید همچنین در دیدار جمعی از زائران حرم امام علی (ع) بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از اعضای بسیج مردمی تاکید کرد و گفت: حمایت لجستیکی از مجروحان و خانواده‎های شهدا نباید متوقف شود.

وی از خداوند متعال امنیت، ثبات و پیروزی رزمندگان بر تروریست‌ها را مسالت کرد و ادامه داد: مجاهدان عراقی با خون خود اراضی اشغالی را لوث جریان تروریستی داعش پاکسازی کردند.

حضرت آیت الله نجفی در دیدار با خادمان حرم حضرت رقیه (س) در سوریه بیان داشت: نوادگان بنی امیه از همه توان برای تخریب این حرم استفاده کرده اما به هدف شوم خود دست پیدا نکردند.

مسؤولان این حرم، گزارشی از آخرین برنامه و پروژه‎های عمرانی را خدمت حضرت آیت الله نجفی ارائه کردند.