مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور کویت از روز ۲۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۵ در این کشور آغاز و ابراهیم فلاح تبسم چهره به عنوان نماینده کشورمان در رشته قرائت این مسابقات حاضر می‌شود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از فارس، با استادم هفته‌ای ۵ جلسه تمرین خصوصی دارم .تبسم‌چهره در گفت‌وگو با فارس درخصوص تمریناتش برای این مسابقات گفت: طی هفته ۴، ۵ جلسه با استاد فرهاد فلاح‌پور و فرزندشان حاج محمد فلاح‌پور از اساتید استان گیلان به صورت خصوصی دارم و در موضوعاتی مانند تجوید، فصاحت و صوت و لحن به تمرین می‌پردازم. این جلسه به لطف استاد فلاح‌پور به صورت خصوصی برای آمادگی من جهت حضور قدرتمند در کویت برگزار می‌شود و جا دارد از این استاد عزیز تشکر و قدر‌دانی کنم.

وی از حضورش در اردوی آمادگی برای مسابقات کویت خبر داد و گفت: در کنار تمریناتم از امروز در اردوی آمادگی قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات بین‌المللی قرآن ایران و کویت که با همت کمیته اعزام و دعوت از قاریان و حافظان برگزار می‌شود، نیز شرکت خواهم کرد.

تمرینات خوبی برای مسابقات کویت دارم و از هم‌اکنون آماده‌ام

نماینده ایران در مسابقات کویت با اشاره به آمادگی‌اش برای حضور در این مسابقات گفت: به لطف خدا تمرینات خوبی را در این ایام داشتم و در آمادگی به سر می‌برم، البته تا آغاز مسابقات کویت بیش از یک ماه فرصت باقی است و طی این ایام تلاش خود را برای آمادگی حداکثری انجام می‌دهم.

به اتفاقات مسابقات فکر نمی‌کنم و فقط به دنبال ارائه تلاوت قوی هستم

تبسم چهره در پاسخ به سؤالی مبنی بر آمادگی‌اش درمواجه با اتفاقاتی مانند ناداوری در مسابقات کویت گفت: قبل از مسابقات قصد دارم به حرم امام رضا(ع) بروم و از خدا و اهل بیت(ع) بخواهم تا یاری‌ام کنند که نماینده شایسته‌ای برای شیعیان و جمهوری اسلامی ایران باشم، مطمئن باشید من به این اتفاقات فکر نمی‌کنم و همه تلاشم را برای ارائه یک تلاوت قوی در مسابقات کویت به کار می‌بندم درباره نتیجه هم به رضای خدا راضی‌ام.

حضور استاد همراه در موفقیتم مؤثر خواهد بود

وی با درخواست مسئولان مبنی بر اعزام استاد همراه به مسابقات کویت گفت: من طی سال‌های اخیر به صورت مرتب در جلسات استاد فلاح‌پور شرکت می‌کنم و هم‌اکنون هم به صورت خصوصی مشغول تمرین با این استاد عزیز هستم، به همین دلیل حضور استاد فلاح‌پور در کنارم در کویت می‌تواند در موفقیت من مؤثر باشد، از این رو از مسئولان کمیته اعزام و سازمان اوقاف درخواست می‌کنم شرایط اعزام استاد فلاح‌پور را به کویت برایم فراهم کنند.

به استاد فلاح‌پور مدیونم

تبسم‌چهره ضمن تشکر از کسانی که او را برای رسیدن به موفقیت یاری کرده‌اند گفت: از همه اساتید خصوصاً آقایان لطفی‌نیا و فلاح‌پور که من را برای رسیدن به موفقیت یاری کردند تشکر و قدر‌دانی می‌کنم، خصوصاً استاد فلاح‌پور که طی سال‌های اخیر زحمات زیادی برای من کشید و به واقع من به ایشان مدیونم.

نماینده کشورمان در مسابقات کویت در پایان از همه ملت ایران خواست برای موفقیتش در کویت و اعطلای نام ایران اسلامی دعا کنند.