میامی – امام جمعه موقت میامی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات، گفت: این حضور پرشور توام با شعور مردم در انتخابات تجلی‌گاه مردم سالاری دینی بود که به جهانیان نشان داده شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام سید حسین موسوی ظهر آدینه در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه میامی در مسجد جامع این شهر ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه، ابراز داشت :حضور پرشور توأم باشعور مردم در انتخابات تجلی‌گاه مردم‌سالاری دینی بود که به جهانیان نشان دادند.

وی افزود: هر رأی مردم به صندوق انتخابات ریخته شد درواقع رأی به‌نظام جمهوری اسلامی بود و توان اجتماعی و سیاسی خود را به رخ جهانیان کشاندیم.

امام‌جمعه موقت میامی با تأکید بر اینکه مسئولان قدردان حضور مردم باشند، تصریح کرد: مردم همیشه در صف اول هستند و مسئولان باید قدر ایشان را بدانند و این قدردانی با حضور در جامعه و بین مردم تحقق خواهد یافت.

موسوی تأکید کرد: منتخب انتخابات ریاست جمهوری به‌تمامی گرایش‌ها توجه داشته باشد و بدانند مردم کار خود را انجام داده‌اند و اکنون نوبت عمل به وعده‌ها است و نظرات حزبی و جناحی باید کنار گذاشته شود.

وی با تأکید بر اینکه توجه به قشر مظلوم و فقیر جامعه باید موردتوجه دولت جدید باشد، ابراز داشت: مسئولان تابلو جمهوری اسلامی هستند و نگاه مردم به مسئولان وزندگی آنان است و باید با هم‌نشینی با نیازمندان به مشکلات آنان رسیدگی کنند.

امام‌جمعه موقت میامی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ضرورت آماده‌سازی خود برای حضور در ماه میهمانی خدا، گفت: در ماه مبارک رمضان تلاوت قرآن و صدقه دادن بسیار سفارش شده و مردم روزه‌دار در این ماه پرفضیلت توجه به فقرا و نیازمندان را فراموش نکنند.

موسوی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) در ماه مبارک رمضان بسته‌های حمایتی در بین نیازمندان توزیع خواهد کرد که مردم در این زمینه نیز حضور پرشوری داشته باشند و به ریشه‌کنی فقر در جامعه کمک کنند.