موسسه تبیان از رونمایی و عرضه جدیدترین نرم افزارهای قرآنی و رمضانی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، محمدرضا سلطانی شیرازی مدیر روابط عمومی موسسه تبیان، در تشریح فعالیت های موسسه تبیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، گفت: همچون سالیان گذشته وب سایت تبیان به عنوان یکی از جامع ترین پرتال های فضای مجازی، به ارائه محتواهای مرتبط با ماه مبارک رمضان خواهد پرداخت و شبکه اجتماعی تبیان نیز علاوه بر عضو گیری، آخرین مسابقات و طرح های ویژه کاربری خود در این ماه مبارک را ارائه می کند.

وی گفت: ارائه محتوای غنی در شبکه تخصصی قرآن و سامانه «ذکر» به آدرس Zekr.tebyan.net به مخاطبین، از دیگر برنامه های موسسه تبیان در نمایشگاه قرآن امسال خواهد بود.طرح هنر و خلاقیت تبیان نیز میزبان خردسالان و کودکان بازدیدکننده از بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم است تا از استعدادها و خلاقیت های آنان در جهت خلق آثار قرآنی و مذهبی استفاده کند.

مدیر روابط عمومی موسسه تبیان با اشاره به اینکه تولید نرم افزارهای قرآنی و دینی، یکی از باسابقه ترین فعالیت های موسسه تبیان است، گفت: در نمایشگاه قرآن نیز جدیدترین دستاوردهای این موسسه را به مخاطبین عرضه خواهیم کرد که از مهم ترین آن ها می توان به نرم افزار «رمضان» و نرم افزار «متون»  اشاره کرد که این نرم افزارها، در فضای نمایشگاه بصورت رایگان به تمامی مخاطبین عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: موسسه تبیان با جذب مشارکت کاربران و پیش بینی برنامه هایی همچون دیوار نگاری پیام های قرآنی در محل غرفه و برگزاری مسابقات پیامکی با موضوع مفاهیم قرآنی، در مسیر تحقق شعار بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با عنوان «قرآن، اخلاق، زندگی» گام برخواهد داشت.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تاریخ ۸ الی ۲۶ خرداد امسال، از ساعت ۱۷ الی ۲۴ در محل مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره)، برگزار خواهد شد و  غرفه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نیز در بخش موسسات قرآنی این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.