دبیر شواری عالی قرآن شهرداری تهران از برپایی سومین دوره نمایشگاه شمیم وحی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین کوششی، دبیر شورای عالی قرآن شهرداری تهران ضمن بیان این مطلب گفت: سومین نمایشگاه «شمیم وحی» به ‌منظور حمایت از تشکل‌های قرآنی شهر تهران برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه فوق با مشارکت نیروهای قرآنی هر منطقه، خانه‌های قرآن و مؤسسات و … برپا خواهد شد، اظهار کرد: طی این نمایشگاه دستاوردهای قرآنی و محصولات قرآنی و فرهنگی مؤسسات و تشکل‌های قرآنی در معرض نمایش قرار داده می‌شود.

کوششی با تأکید بر اینکه نمایشگاه فوق با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برگزار می‌شود، اضافه کرد: این نمایشگاه با حمایت شهرداری تهران و با همکاری معاونت اجتماعی ـ فرهنگی شهرداری، شورای عالی قرآن شهرداری و اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی استان تهران برای سومین سال متوالی است که برگزار می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور در خصوص علت تأخیر به وجود آمده در زمان برپایی این نمایشگاه، عنوان کرد: طی سال‌های گذشته این نمایشگاه پیش از آغاز ماه مبارک رمضان برگزار می‌شد که امسال به دلایلی زمان آن به دهه سوم ماه مبارک تغییر یافت.

کوششی تصریح کرد: این نمایشگاه به میزبانی بوستان گفتگو و به منظور بهره‌مندی چهار گروه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی دارای مجوز اعم از سازمان تبلیغات و وزارت ارشاد، خانه‌های قرآن و عترت محلات، خانه‌های قرآن شهری و جلسات شاخص و محوری شهر تهران برای تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیازشان برپا خواهد شد.

وی بیان کرد: اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان دقیق برپایی و ساعت فعالیت این نمایشگاه متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.