فروشگاه آنلاین محصولات فرهنگی موسسه امام موسی صدر با آغاز به کار رسمی خود بسته‌های ویژه کتاب برای ماه رمضان درنظر گرفته است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، فروشگاه آنلاین محصولات فرهنگی موسسه که در روز نیمه شعبان افتتاح شد، امکان خرید اینترنتی و ارسال پستی همه محصولات خود را برای مخاطبان علاقه‌مند فراهم کرده است.

این فروشگاه در کنار فروش کتاب‌ها و محصولات در مناسبت‌های مختلف بسته‌های پیشنهادی با تخفیف ویژه برای مخاطبان درنظر می‌گیرد که در زمان‌های مختلف اطلاع رسانی خواهد شد. در حال حاضر بسته پیشنهادی «آشنایی» به مناسبت افتتاح فروشگاه و بسته‌های «تفسیر قرآن» به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان به فروش می‌رسد که اطلاعات این بسته‌ها به شرح زیر است:

بسته پیشنهادی «آشنایی»

بسته پیشنهادی «آشنایی» ویژه افتتاح سایت فروش انتشارات موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، شامل چهار کتاب‌ عصایت را به میله‌های زندان بزن موسی، گزارش کمیته پیگیری سرنوشت امام موسی صدر، ادیان در خدمت انسان و آخرین هدیه است که با ۲۰ درصد تخفیف به مبلغ ۲۶۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در این بسته دو کتاب عصایت را به میله‌های زندان بزن موسی و گزارش کمیته پیگیری سرنوشت امام موسی صدر برای آشنایی بیشتر با زندگی امام صدر از تولد تا ربودن و روند پیگیری پرونده انتخاب شده است.

کتاب ادیان در خدمت انسان نیز یکی از کتاب‌های مجموعه در قلمرو اندیشه امام موسی صدر است که سخنانی از ایشان درباره دین، انسان، اسلام، تربیت، عبادت، تشیع و آزادی را دربرمی‌گیرد.

کتاب آخرین هدیه نیز داستانی از بنت‌الهدی صدر، بانوی فرهیخته و فعال خاندان صدر است که برای آشنایی مخاطبان با سبک داستان نویسی اجتماعی او انتخاب شده است. بنت‌الهدی صدر دخترعموی امام موسی صدر است که ترجمه فارسی آثار و نوشته‌های او به همت انتشارات موسسه امام موسی صدر در ایران چاپ و منتشر شده است.

بسته‌های پیشنهادی کتاب به مناسبت ماه رمضان

بسته‌های پیشنهادی رمضان از مجموعه تفاسیر امام صدر انتخاب شده که جزئیات آن به شرح زیر است:

بسته مجموعه تفسیر: این بسته شامل دو کتاب حدیث سحرگاهان و برای زندگی است که با تخفیف ۲۰ درصد به مبلغ ۳۱۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

تفسیر برگزیده: این بسته شامل ۸ جلد کتاب تفسیر کوچک است که با تخفیف ۲۰ درصد به مبلغ ۶۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

مخاطبان و علاقه‌مندان از این پس برای خرید کتاب‌ها و سایر محصولات می توانند به سایت فروش اینترنتی به آدرس زیر مراجعه کنند.