سی‌وهشتمین شماره ماهنامه «پیام مسجد» به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، منتشر شد.

به گزارش پرس شیعه، سی‌وهشتمین شماره ماهنامه دینی، فرهنگی و علمی مسجد جامع کبود ایروان با عنوان «پیام مسجد» ویژه خردادماه سال ۱۳۹۶ مصادف با رمضان ۱۴۳۸ هجری قمری، به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، به صورت تمام دیجیتال تهیه، آماده‌سازی، طراحی و منتشر شد.

مطالب این مجموعه شامل بخش‌های متنوع و جذابی چون گاهنامه اسلامی و معارف قرآنی «ماه رمضان و قرآن، مناسبت‌های اسلامی، سیره اهل بیت(ع)» می‌شود.

در بخشی دیگر به مطالبی مربوط به تاریخ «سیره رفتاری حضرت خدیجه (س)» و احکام «احکام بانوان»، اشاره دارد.

خانواده ایرانی با موضوع «تأثیر روزه و ماه رمضان در رفتار انسان» و طب اسلامی «رژیم غذایی در ماه مبارک رمضان»، اخبار دینی و فرهنگی مسجد جامع کبود ایروان از دیگر مطالب این نشریه به شمار می‌رود.

بنابر اعلام این خبر، این نشریه جهت بهره‌مندی علاقمندان به ویژه ایرانیان مقیم ایروان ضمن ارسال از طریق پست الکترونیک، بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی رایزنی فرهنگی کشورمان و مسجد کبود ایروان به نشانی www.yerevan.icro.ir و www.yerevanmasjed.ir بارگذاری شده است.

همچنین، جهت تسهیل در مطالعه نشریه پیام مسجد فایل pdf آن بر روی کانال فرهنگی ـ قرآنی مسجد جامع کبود ایروان به نشانی http://telegram.me/yerevanmasjed قرار گرفته است.