معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت از توزیع ١۴ میلیارد ریال بن ویژه خرید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن بین مؤسسات قرآنی خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت از توزیع ١۴ میلیارد ریال بن ویژه خرید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن بین مؤسسات قرآنی خبر داد. معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت اعلام کرد: هر یک از مؤسسات قرآنی میتوانند با مشارکت ۵٠% تا سقف یک و نیم میلیون تومان بن خرید از نمایشگاه دریافت کنند.

وی گفت: نماینده هر مؤسسه قرآنی با در دست داشتن تصویر مجوز فعالیت، معرفینامه مدیر مؤسسه و کارت شناسایی میتواند ضمن حضور در مصلای تهران و احراز هویت توسط نماینده مستقر اتحادیه تشکل‌های قرآنی، نسبت به واریز وجه به شعبه بانک شهر (مستقر در مصلی) اقدام و معادل دو برابر مبلغ واریزی، بن خرید از نمایشگاه دریافت کند.

محمد حسین فدوی تصریح کرد: همزمان در ١۴ استان کشور نیز در قالب جشن رمضان چهار میلیارد ریال بن خرید از نمایشگاه‌های استانی با مشارکت ۵٠% توسط ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مؤسسات قرآنی متقاضی، ارائه می‌شود. این استان‌ها عبارت است از آذربایجان شرقی، خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، خوزستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد