اصفهان – معاون فرهنگی اوقاف اصفهان گفت: طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه مبارک رمضان در ۲۰۶ بقعه متبرکه شاخص اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام حسن امیری ظهر چهارشنبه در نشست خبری به مناسبت اعلام ویژه برنامه‌های بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: برگزاری ۴۷ نمایشگاه با موضوع ضیافت الهی، ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد در بقاع متبرکه استان اصفهان، برپایی ایستگاه‌های صلواتی در جوار امامزادگان و برگزاری ۱۵۰ جلسه سخنرانی ویژه تبیین ابعاد شخصیتی حضرت امام (ره) ازجمله برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت ایام ویژه خردادماه است..

وی افزود: همچنین به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۲۰۶ بقعه متبرکه شاخص در سطح استان برگزار می‌شود که در این طرح برنامه‌هایی مانند محافل انس با قرآن، با حضور قاریان ملی و بین المللی، بیان احکام و اخلاق و مسایل شرعی و خیمه معرفت با حضور روحانیون مبلغ برگزار می‌شود.

 برگزاری شب‌های شعر در سطح استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت ایام ۱۴ و ۱۵ خردادماه

در ادامه این نشست معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ابراز داشت: یک هزار و ۱۷۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان اصفهان فعالیت دارند که در ایام ۱۴ و ۱۵ خردادماه در اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: برگزاری محافل ادبی از سوی مجموعه‌های فرهنگی و هنری و برگزاری شب‌های شعر در سطح استان از دیگر برنامه‌های ارشاد اصفهان به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد است.