فرمانده سپاه تهران گفت: ما در قرارگاه فضای مجازی کار سلبی نمی کنیم و کار ما در فضای مجازی ۱۰۰درصد ایجابی است؛ در این فضا باید دقت کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار محسن کاظمینی در مراسم تجلیل از بسیجیان سایبری تهران که صبح امروز در سالن اجتماعات حسینیه فاطمه الزهرا برگزار شد، اظهارداشت: ما در فضای مجازی در این جایی که قرار گرفته ایم، قرار نبوده است که باشیم؛ ما باید نقطه دیگر که جلوتر است می بودیم.

وی افزود: در بسیج چند کار روی زمین مانده است و باید اقرار کنیم هیچ قسمتی فضای مجازی راه نیندازد. اینها باید در همین ساختار کار شود. نکته دوم این است که گردان های فضای مجازی ما امروز توقع عملیات های فتح المبین و بیت المقدس از آنها می رود.

سردار کاظمینی با بیان اینکه اگر کاری در قرارگاه فضای مجازی انجام می شود باید میلیون ها بار انتشار پیدا کند، افزود: کار باید فاخر و تاثیرگذار باشد که از انتشار گسترده آن تاثیر آن مشاهده خواهد شد.

فرمانده سپاه تهران با اشاره به تشکیل باشگاه خبرنگاران بسیج گفت: باشگاه خبرنگاران به این معناست که ما در تمام نقاط صاحب پایگاه ها، اداره ها و نهادها باید خبرنگاران توجیه شده و سازماندهی شده داشته باشیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون نزدیک به ۶ هزار پایگاه در سطح تهران داریم و هر یک از این پایگاه ها باید حداقل دو خبرنگار داشته باشند.

سردار کاظمینی ادامه داد: سایت قسم جزء سایت هایی است که رتبه خوبی دارد اما باید پیشرفت بیشتری کند و جزء ده سایت برتر کشور باشد. در باشگاه خبرنگاران ما حداقل ۵ هزار نیروی حرفه ای می خواهیم.

فرمانده سپاه تهران در ادامه اظهارداشت: امروز در جبهه سوریه، عراق، یمن و جاهای دیگر دنیا که مبارزه جریان دارد، چند خبرنگار ما حضور دارند؟ خبرنگار بسیجی ما باید آنجا حضور داشته باشد. همچنین قرارگاه شباب یک اینترنت داخلی برای امورات داخلی بسیج است. قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران، فضای دیگری نیز دارد که برای عموم مردم و دنیا نشر و تولید پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه در دوره تمدن سازی قرار داریم، اظهارداشت: در این دوره نباید تنها دغدغه کشور و تهران را داشته باشیم، باید دغدغه جهان اسلام را داشته باشیم. در فضای مجازی باید اجرائی شدن تمدن سازی را زودتر از هر چیز دیگری شروع کنیم.

سردار کاظمینی با اشاره به پیام های مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا گفت: پیام های آقا جهانی است اما بخشی از آن نیز برای جهان اسلام خواهد بود؛ شماها باید این پیام ها را پخش و برجسته کنید؛ ما قدرت نرمی داریم که بی‌نظیر است.

فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه غرب آنقدر جنایت و خیانت کرده است که در هر عرصه ای وارد شود، با شکست مواجه خواهد شد، گفت: آنها حرفی برای گفتن ندارند اما ما قرآن و روایات را داریم. نباید در مقابل آنها از خودباختگی نشان دهیم.

وی در ادامه اظهارداشت: خاکریز عملیات دیگر جاده خرم شهر-اهواز نیست بلکه فضای مجازی است. دشمن هجوم کرده و در خانه ما آمده است. چرا ما در خانه آنها هجوم نکنیم؟

سردار کاظمینی در پایان افزود: ما کار سلبی نمی کنیم و کار ما در فضای مجازی ۱۰۰ درصد ایجابی است؛ در این فضا باید دقت کنیم.