جنگنده های سعودی بازار الخمیس در استان حجه را مورد حملات وحشیانه خود قرار دادند که در پی آن ۶۰ نفر شهید و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش پرس شیعه؛ جنگنده های سعودی در ادامه جنایات خود علیه مردم بی دفاع یمن بازار الخمیس در منطقه مستباه واقع در استان حجه را هدف قرار دادند که در پی آن ده ها نفر شهید و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش در این یورش جنگنده های سعودی ۶۰ نفر شهید و ده ها تن دیگر زخمی شده اند.

در همین راستا یک منبع پزشکی در استان حجه تصریح کرد: وزارت بهداشت با صدور فراخوانی فوری از کادرهای پزشکی و اورژانسی درخواست کرد تا در بیمارستان های واقع در ۲ منطقه عبس و مستباه حاضر شوند.

به علاوه جنگنده های سعودی طی ۴ نوبت ارتفاعات حدین در منطقه عبس واقع در استان حجه را بمباران کردند.

همچنین پادگان العرقوب در منطقه خولان الطیال واقع در استان صنعاء نیز ۳ مرتبه توسط جنگنده های سعودی هدف گرفته شد.

از سوی دیگر ارتش و کمیته های مقاومت مردمی یمن نیز با شلیک موشک مراکز تجمع مزدوران در جنوب ذباب واقع در استان تعز را مورد هدف قرار دادند که به دنبال آن شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

در همین راستا ارتش و کمیته های مردمی چند فروند موشک کاتیوشا به مراکز تجمع مزدوران در شرق الغیل واقع در استان الجوف شلیک کردند که منجر به هلاکت و زخمی شدن شماری از مزدوران شد.

همچنین ارتش و کمیته های مقاومت مردمی مانع از پیشروی مزدوران به سمت ارتفاعات السفینه و الابرشی واقع در غرب شهر الحزم در استان الجوف شدند که در پی آن شماری از این مزدوران از جمله برخی از فرماندهان آن کشته و زخمی شدند.