فرمانده نیروی انتظامی تکامل نیروهای مسلح را از دستاوردهای دفاع مقدس برشمرد و گفت: فرهنگ دفاع مقدس دربرگیرنده مدیریت جهادی، ایثار و از خودگذشتگی است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار حسین اشتری در کلاس درس تجزیه و تحلیل دفاع مقدس در دانشکده فرماندهی و ستاد دانشگاه علوم انتظامی امین، به تشریح درس دفاع مقدس و اثرات آن در نیروی انتظامی پرداخت.
وی افزود: توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دفاع مقدس گنجینه ای تمام نشدنی برای آیندگان بسیار مهم است و استفاده از این گنجینه برای نیروهای مسلح، علی الخصوص نیروی انتظامی امری ضروری است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: عملکرد موفقیت آمیز بسیاری از رده‌های ناجا را مرهون گسترش روحیه جهادی در آنهاست و در هرکجا که با روحیه جهادی و ایثارگری ورود پیدا کرده ایم، موفق بوده ایم.

سردار اشتری با بیان اینکه دفاع مقدس برای ما دستاوردهای بسیاری داشته است، گفت: خود باوری، اعتماد به نفس و اثبات “ما می توانیم” نیز گنجی از گنجینه های این دوران است.

وی در پایان گفت: گسترش فرهنگ دفاع مقدس یکی از اهداف ما در نیروی انتظامی به شمار می آید که این فرهنگ در برگیرنده مدیریت جهادی، ایثار و از خودگذشتگی است.