صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، حسام خانکشی زاده مسئول پیگیری امور اجرایی این صندوق  با اشاره به برنامه حمایت از توسعه کسب و کار الکترونیکی بنگاه‌های صنعتی گفت: پیرو مذاکرات و توافقات به عمل آمده با دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، صحا آمادگی خود را جهت حمایت از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری اعلام کرد.

وی تاکید کرد: دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری که با هدف معطوف کردن توجه مدیران ارشد فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری به وضعیت پورتال و وب‌سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها برگزار می شود، می‌تواند زمینه استقرار و توسعه دولت الکترونیک در کشور را گسترش دهد.

مسئول پیگیری امور اجرایی صحا افزود: همچنین برگزاری جشنواره و معرفی برگزیدگان آن به عنوان الگوهای موفق در استفاده از فضای وب و مجازی در پیشبرد اهداف صنعتی و تجاری بنگاه‌ها می تواند باعث پیشرفت سایر واحدها شود. البته تبادل و اشتراک تجربیات شرکت‌ها هم می تواند از دیگر دستاوردهای این جشنواره باشد.

خانکشی‌زاده درباره چگونگی حمایت صحا از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌معدنی و تجاری تصریح کرد: طرح‌های برتر این جشنواره به شرط داشتن توجیه فنی و اقتصادی می‌توانند از تسهیلات مالی صحا بهره مند شوند و صحا پس از بررسی لازم، از برنامه‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها برای وب‌سایت‌هایشان حمایت لازم را بعمل خواهد آورد.

وی افزود: همچنین طی رایزنی‌های صورت گرفته قرار است سایر شرکت‌کنندگان در جشنواره با تایید مسئولان برگزاری هم از حمایت‌های صحا بهره‌مند شوند.