صبح امروز و طی مراسمی سی و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از فرماندهان، روحانیون و مسئولان نیروهای مسلح آغاز شد.

به گزارش پرس شیعه، در این مسابقات که از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می‌شود، ۳۰۰  نفر از قاریان و حافظان قرآن نیروهای مسلح به رقابت با یکدیگر می پردازند.

این مسابقات با حضور ۳۰ نفر از  کارکنان برتر پایور و ۳۰ نفر از کارکنان وظیفه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح مجموعا ۳۰۰ نفر در سالن کوثر برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که این مسابقات در ۱۰ رشته حفظ پنج، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۳۰ جزء از قرآن، قرأت تحقیق، ترتیل، اذان، مفاهیم سطح یک و مفاهیم سطح دو برگزار می‌شود.

مراسم اختتامیه این رقابتها چهارشنبه ۲۱ تیرماه در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور فرماندهان و مسئولان عالی رتبه نیروهای مسلح برگزار شده و در آن از برگزیدگان سی و یکمین دوره رقابت های قرآنی نیروهای مسلح تجلیل بعمل خواهد آمد.