حضرت آیت الله صافی گلپایگانی بر لزوم عمل نیروی انتظامی به وظایف محوله خود در عرصه های مختلف تاکید کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی پیش از ظهر امروز در دیدار سردار مجتبایی ،فرمانده انتظامی استان قم گفتند: هر چه قدرت نیروی انتظامی زیادتر باشد، این قدرت به منزله قدرت دین خواهد بود.

ایشان افزودند: پلیس باید حجاب و همه مسائل را زیر نظر داشته باشد، مردم و اهل علم و علما نیز متوجه این امر هستند؛ به یاد داشته باشید که شغل پلیس بسیار با عظمت و ثواب و اجر کارتان بسیار زیاد است و باید شکرگزار باشید که این توفیقات برای شما فراهم شده است .

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با تاکید بر اینکه پلیس نباید نسبت به وظایف قانونی خود کوتاه بیاید، خاطرنشان کردند:نیروهایی که مسئول هستند بایستی توجه شان زیاد تر باشد، مسئله امر به معروف و نهی از منکر، کار و اصلاً در مسیر وظایف شماست که همان امر به معروف، نهی از منکر ، هدایت بندگان خداوند و مبارزه با فساد است .

ایشان یادآورشدند: مبارزه با افرادی که مقاصد سوء دارند همه اش ثواب است و ما خیلی تشکر می کنیم، این نقش را که برای شما فراهم شده است، غنیمت بدانید. بنده باید از شما و همکاران شما تشکر کنم و برای شان دعا می کنم، خداوند نگه دارشان باشد، برای اینکه بتوانند شأن این شهر و این مملکت اسلامی را حفظ کنند