مدیرکل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی شهادت پاسدار بسیجی و جهادگر محسن حججی مدافع حرم را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه، در پیام تسلیت مدیرکل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی  به مناسبت شهادت محسن حججی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پل شهادت، اصلی‌ترین گذرگاه رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه برای همیشه جاویدان تاریخ باقی می مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای می‌گذارند. شهیدان استمرار خط سرخ حضرت سید الشهدا (علیه السلام) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت و آزادگی را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از جاماندگان قافله شهدا و هم تبار عاشورائیان به دست گروهک درنده‌خوی داعش به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام در ملکوت اعلی مأوا گزید و از روزی واسعه الهی متنعم شد.

شهادت پاسدار بسیجی و جهادگر محسن حججی، مدافع سرافراز حرم اهل‌بیت (علیهم السلام) و سرباز سبزپوش میدان‌های جهاد و شهادت و مجاهد محبوب عرصه‌های جهاد فرهنگی و از اعضای فعال موسسه شهید کاظمی را از طرف فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به رهبر عزیز انقلاب حضرت امام خامنه‌ای، ملت اسلامی ایران و خانواده محترم این شهید بزرگوار و همچنین اعضای محترم موسسه شهید کاظمی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات را برای شهدای مدافع حرم مسئلت مینمایم.