نشست هماهنگی، هم اندیشی و تمهیدی بیست ششمین اجلاس سراسری نماز با حضور مسئولین ارشد استان هرمزگان و ستاد اقامه نماز برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه، در این نشست آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، جاسم جادری استاندار و رئیس ستاد برگزاری بیست وششمین اجلاس سراسری نماز در استان، علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و قائم مقام استاندار در اجلاس سراسری نماز ،حجت الاسلام فروزان نژاد ریس ستاد اقامه نماز استان و حجت الاسلام مظفری از استان هرمزگان و حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاداقامه نماز کشور و محمود مظفر قائم مقام ستاد و منصور سرگزی معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز  حضور داشتند.

برگزاری ساده و دور از تشریفات اجلاس ، مشارکت پذیری و استفاده از تمامی ظرفیت های علمی ، اجرایی و قومیتی  استان در برگزاری اجلاس ، اجرای برنامه های موثر و فراگیر در بین گروههای مختلف اجتماعی استان بویژه نوجوانان و جوانان ، تجلیل از فعالین نماز استان ،توجه ویژه به بخش های کم برخوردار استان در خدمت رسانی فرهنگی و تبلیعی نماز ، بهسازی فضاهای نماز استان،  از جمله توصیه های حاج آقا قرائتی به مسولین استان هرمزگان و برگزار کنندگان اجلاس بود.

استاندار و امام جمعه محترم استان نیز با ابراز خرسندی و تشکر از رئیس محترم ستاد در پذیرفتن میزبانی اجلاس ۲۶ ،بر اهتمام ویژه مسئولین استان و مشارکت گروههای موثر و مردم استان در برگزاری شایسته و باشکوه اجلاس تاکید کردند و گزارشی از تمهیدات و اقدامات اجرایی اجلاس ارائه نمودند.

این نشست روز  امروزجمعه مورخ ۲۰ مرداد در محل مجتمع فرهنگی و آموزشی یاوران حضرت مهدی موعود (عج) واقع در جمکران شهر مقدس قم برگزار گردید.

همچنین در این دیدار حجت الاسلام حمید رضا ارباب سلیمانی معاون  وزیر ارشاد و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور نیز حضور داشت.

گفتنی است کمیته های تخصصی اجلاس تشکیل گردیده و فراخوان محتوایی با رویکرد تولید محتوا ، آثار و محصولات در حوزه فضای مجازی انجام گرفته که در دو هفته ابتدایی فراخوان بالغ بر۱۳۰ اثر به دبیرخانه اجلاس واصل گردیده است.

خاطر نشان می کند بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی ، آذر ماه سالجاری به میزبانی استان هرمزگان و در شهر بندرعباس برگزار خواهد برگزار شد.