کتاب «قطره ای از دریای نماز» به قلم استاد تفسیر قرآن ، حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با محتوای آشنایی با نماز به زبان ساده منتشر شد.

به گزارش پرس شیعه، مسعود دریس، مدیر روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز گفت: کتاب «قطره ای از دریای نماز» که به قلم حجت الاسلام و المسلمین قرائتی نگاشته شده ، شامل مطالب آموزنده در حوزه نماز است. ویژگی منحصر به فرد این اثر در ساده بودن زبان کتاب و توجه به خواست مخاطب است .

وی افزود: این کتاب با سخنانی در حوزه تعریف نماز و چرایی اهمیت نماز آغاز می شود و با آموزش نحوه عبادت به بیش از نوزده سوال اصلی در موضوع نماز پاسخ می دهد. در پایان نیز با ذکر خاطراتی آموزنده حلاوت درک این فریضه الهی را به مخاطبان می چشاند. از دیگر عناوین طرح شده در این کتاب می توان به ؛ معنای اقامه کردن نماز ، رعایت ادب در نماز ، مصادیق سبک شمردن نماز ، یادگیری تلفظ صحیح حروف در نماز و عواقب اعراض از یاد خدا و سبک شمردن نماز اشاره کرد.

دریس در پایان خاطر نشان ساخت: این کتاب شامل ده پرسش از متن کتاب می باشد که مخاطبان می توانند در مسابقه این کتاب از طریق ارسال پیامک شرکت کرده و به تعدادی از برگزیدگان به قید قرعه کمک هزینه سفر مشهد اهدا خواهد شد .