اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مردم کشورمان در سال همدلی و همزبانی، پایبندی خود به ولایت فقیه را در عرصه های سرنوشت سازی همچون انتخابات به نمایش گذاشتند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های آخرین نماز عبادی سیاسی جمعه سال ۹۴ در اراک، اظهار داشت: در سال همدلی و همزبانی مردم حضور پرشوری را در عرصه های مختلف از جمله انتخابات، راهپیمایی ۲۲ بهمن و آئین های تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام و مدافع حرم نشان دادند و تعهد و وفاداری خود به ولایت فقیه را به اثبات رساندند.

وی افزود: باید برنامه ریزی کنیم تا سال آینده سالی پرافتخار و باعظمت برای کشور باشد و در تمامی جنبه ها رشد داشته و در کنار رعایت تقوا و عمل به واجبات دینی، در سایر زمینه ها شاهد پیشرفت چشمگیر باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: همه آحاد جامعه باید بدانند که دشمنان نظام اسلامی هرگز نباید مورد اعتماد و اطمینان قرار گیرند و این بی اعتمادی ناشی از عملکردهای دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون است.

امام جمعه اراک افزود: دشمنان نظام اسلامی همواره به طور مستقیم و غیرمستقیم برای غلبه بر مقاومت مردم و نظام اسلامی توطئه چینی و برنامه ریزی کرده اند و این اصلی ترین دلیل بی اعتمادی به آنها است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: اصلی ترین وظیفه ای که امروز همه اقشار مردم دارند این است که رهنمودهای مقام معظم رهبری را اجرا و با تمام توان از ولایت فقیه حمایت و پشتیبانی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: کسب مال حلال، کمک به فقرا و نیکی در جامعه سبب رضایتمندی اولیای خدا و اهل بیت (ع) است و عاقبت به خیری دنیا و آخرت را به دنبال دارد بنابراین باید طوری عمل کنیم که کارنامه اعمال ما پر از نیکی، خوبی و انسانیت باشد.

وی با اشاره به اینکه عید نوروز و شادی سال نو به معنای مرتکب شدن اعمال حرام، بی بند و باری و بی عفتی نیست، اظهار داشت: در سال جدید باید تلاش کنیم مولفه های فرهنگی و مذهبی بیش از پیش در جامعه ما پررنگ شود و در ارتقای فرهنگی و دینی جامعه بکوشیم.