یک نویسنده اهل آمریکای لاتین در کتاب خود که برای کودکان تألیف کرده است، دخترش را برای افتخار به مسلمان‌بودن خود در آمریکا تشویق می‌کند.

به گزارش پرس شیعه؛ یک نویسنده اهل آمریکای لاتین در کتاب خود که برای کودکان تألیف کرده است، دخترش را برای افتخار به مسلمان‌بودن خود در آمریکا تشویق می‌کند.
در بین کتاب‌های کودکانه که بیشترین تمرکز روی جذابیت است، دو کتاب انگلیسی جدیدالانتشار در آمریکا تلاش کرده است فرهنگ اسلامی را در عین جذابیت به نونهالان و خردسالان معرفی کند.
کتاب کودکانه «من یک مسلمان هستم؛ نامه یک پدر به دخترش»، به قلم «مارک گونزالز»، شاعر مسلمان اهل آمریکای لاتین نخستین کتاب کودکانه وی است که به صورت یک نامه دخترش را در راستای افتخار به مسلمان‌بودن خود در آمریکا تشویق می‌کند.
عنوان این کتاب به زبان اسپانیایی (Yo Soy Muslim) و متن آن به زبان انگلیسی، تمام کودکان مسلمان اسپانیایی‌زبان آمریکا را مورد خطاب قرار می‌دهد تا هویت اسلامی خود را تقویت کرده و به آن افتخار کنند.
کتاب کودکانه دیگر با عنوان «سلام علیکم؛ پیامی از صلح» به قلم «هریس جی»، خواننده مسلمان انگلیسی است که دوستی، صلح و شادی را ترویج می‌دهد.
این کتاب به صورت دکلمه در فیلمی همراه با ترانه‌های هریس جی در صفحه «یوتیوب» او بیش از ۵۸ میلیون بازدید‌کننده داشت.
این خواننده ۲۰ ساله در سال ۲۰۱۳ عنوان نخست مسابقات استعدادهای درخشان رسانه‌های اجتماعی را از آن خود کرد.