مدیر مؤسسه صدای بهار از پخش زنده دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه نجف اشرف در شبکه اینترنت خبر داد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از رسا، جواد جوادی،‌ مدیر مؤسسه صدای بهار، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، پخش زنده دروس خارج مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه در نجف اشرف آغاز شد.

وی افزود: هم‌اینک دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه نجف آغاز شده و کاربران می‌توانند به راحتی از طریق شبکه جهانی اینترنت به نشانی www.eshia.ir از دروس خارج حوزه علمیه نجف بهره بگیرند.

جوای خاطر نشان کرد: در حال حاضر دروس آیت‌الله باقر ایروانی، آیت‌الله محمد سند، آیت‌الله هادی آل راضی، حضرت آیت‌الله بشیر نجفی و حضرت آیت‌الله محمداسحاق فیاض در نجف اشرف برگزار می شود که طلاب و فضلای حوزه علمیه در سراسر جهان از طریق شبکه جهانی اینترنت از دروس این اساتید استفاده کنند.

وی یادآور شد: همچنین دروس استاد حسن جواهری، استاد سید علی سبزواری، استاد سید علی‌اکبر حائری، استاد سید مجتبی حسینی، استاد سید عبدالمنعم الحکیم و استاد سیدحسین حکیم به زودی بخش آنلاین آن ها در حوزه علمیه نجف اشرف آغاز خواهد شد.

مدیر مؤسسه صدای بهار خاطر نشان کرد: افزون بر شهر نجف اشرف، دروس برخی از علمای عراق در شهر کربلای معلا دایر می شود که استاد سلطان فاضلی و استاد آیت‌الله سید محمدتقی مدرسی از جمله این دروس است که در روزهای آینده بخش آنلاین دروس این بزرگواران هم انجام خواهد گرفت.

وی یادآور شد: برنامه پخش زنده دروس مراجع تقلید و علمای ایران نیز در شهرهای قم، مشهد و اهواز نیز به زودی اعلام می شود.

منبع؛ رسا