گشت رایگان ری گردی، نوروز امسال از ۵ فروردین ماه برای ساکنان پایتخت برگزار می شود .

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی، مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت : برای شهروندانی که نوروز امسال در پایتخت می مانند، پیشنهاد سفر نیمروزه و حتی چند روزه به شهرستان های استان را داده ایم.

وی گفت: در ایام نوروز برنامه های ما در دو بخش تهرانگردی نیمروزه برای شهروندان تهرانی و بخش دوم برای ورود سایر هموطنان از استان های دیگر و اقامت چند روزه در تهران برنامه ریزی شده است . تهران حتی با همه خلوتی ایام سال نو جمعیت بیشتری از استان های مسافر پذیر در خود جای داده است و هدف ایجاد یک جریان سازی در گردشگری شهرری برای پایتخت نشینان است.

خسروآبادی ادامه داد: نبود ترافیک شهری و تخفیف ۴۵ درصدی مراکز اقامتی در استان تهران، فرصت مناسبی برای تبلیغ تهرانگردی شهروندان و سفر سایر هموطنان به تهران است.

خسروآبادی ادامه داد: ری گردی در اجرای همین سیاست گذاری در ایام سفرهای نوروزی شهروندان است. اگر این فرهنگ سازی در ایام نوروز شهروندان نهادینه شود میتوان گفت توسعه گردشگری پایدار را در تهران رغم زده ایم . همچنین علاقه مندان برای ثبت نام با شماره ۳۳۷۴۷۰۹۰ تماس بگیرند.