فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر بیش از ۲ هزار ۱۰۰ طرح ارتقا امنیت اجتماعی اجرا و تعداد خودروهای توقیف شده حامل مواد مخدر ۸۰ درصد افزایش یافت.

سردار حیدر عباس‌ زاده  از راه‌اندازی قرارگاه مرکز پلیس استان بوشهر در طرح نوروزی خبر داد و اظهار داشت: در اجرای طرح نوروزی ضمن افتتاح قرارگاه مرکزی پلیس به نام امام علی(ع) ۷ قرارگاه فرعی دیگر در نقاط مختلف استان بوشهر راه‌اندازی شد.

وی از ایجاد ۹۱ ایستگاه موقت پلیس در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در نقاطی که حضور پلیس کم رنگ بود ایستگاه‌های موقت پلیس در قالب ۹۱ ایستگاه در طرح نوروزی پلیس استان بوشهر راه‌اندازی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: این ایستگاه‌ها در تفرجگاه‌ها، نقاط پرجمعیت و دیگر مکان‌ها راه‌اندازی شده است.

عباس‌زاده با اشاره به کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر گفت: در استان بوشهر روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و متخلفان را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۲٫۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد بیان کرد: در این راستا ۱۴۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و سوداگران مرگ دستگیر شدند.

رئیس پلیس استان بوشهر از اجرای عملیات‌های مشترک با استان‌های هم‌جوار در مبارزه با مواد مخدر خبرداد و تصریح کرد: با احتساب کشفیات این عملیات‌های مشترک در استان بوشهر در مجموع ۳٫۲ تن مواد مخدر کشف شد.

عباس‌زاده با اشاره به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی افزود: در اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر بیش از ۲ هزار ۱۰۰ طرح ارتقا امنیت اجتماعی اجرا و تعداد خودروهای توقیف شده حامل مواد مخدر ۸۰ درصد افزایش یافت.