نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: انقلاب را باید با توسعه خدمات زنده نگه داشت، زیرا این مردم لایق بهترین خدمات هستند.

به گزارش پرس شیعه، آیت الله عباسعلی سلیمانی امشب در شورای اداری سیستان و بلوچستان که با حضور وزیر ارتباطات در حال برگزاری است، اظهار داشت: توسعه خدمات تحول بینش، فرهنگ و خدمات را در پی دارد که باید به بهترین شکل از آن بهره برد.

وی افزود: روزگاری در این خطه یک خانم بلوچ حق بیرون آمدن بدون محرم را نداشت اما امروز به برکت جمهوری اسلامی شاهد روی کار آمدن فرماندار زن بلوج هستیم که این یعنی تحول در فرهنگ.

امام جمعه زاهدان بیان کرد: امام فضای جدیدی را در بعد سیاسی جهان به وجود آورد و با دمیدن روح تازه استقلال را برای ایرانی معنا کرد که روز به روز شاهد برکات بسیار آن در ایران اسلامی هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید داشت: مسئولان باید با تعامل بیشتر با مردم، خدمات‌رسانی‌ها را در این دیار ارتقا دهند و از این فرصت‌ها برای ارائه خدمات به مردم استفاده کنند.

آیت الله سلیمانی افزود: در این راستا مسئولان هر چه در توان دارند باید به کار گیرند و در مسیر ارائه خدمات به مردم از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه باید به این دیار نگاه ویژه داشت، افزود: سیستان و بلوچستان دارای قابلیت‌های فراوانی است که در صورت توجه به این ظرفیت‌ها می‌توانیم مسیر توسعه خدمات را طی کرده و رضایت مندی مردم را ایجاد کنیم.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت جنوب شرق کشور بیان کرد: اگر بخواهیم ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای همیشه داشته باشیم باید کارآمدی نظام را به رخ جهانیان بکشانیم.

امام جمعه زاهدان با بیان این‌که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان الگوی پیشرفت، عدالت، سلامت و امنیت در دنیا مطرح است، ادامه داد: همه کشورها و قدرت‌های جهان بر این اتفاق نظر که دارند ایران باثبات‌ترین و امن تریین کشور در منطقه است و در امر توسعه ای نیز با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک تحول بنیادی اتفاق افتاد.

وی گفت: عدالت اجتماعی اقتضا می‌کرد خدمات و کارهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام می‌دهد به دورترین نقاط هم برسد که یکی از این‌ها توجه به نقاط محروم و دورافتاده بوده است که امروز به خوبی شاهد آن بوده ایم.