شیراز – دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس گفت: بیش از ۷۲۶ هزار و پانصد نفر شب مسافر در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش تا روز چهارم فروردین پذیرش و اسکان داده شدند.

به گزارش پرس شیعه؛ خدابخش شهبازی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید سر زده از تعدادی از مدارس محل اسکان مهمانان نوروزی در جمع خبرنگاران افزود: بیش از ۲۷۵ هزار و ۶۳۰ نفر در قالب ۵۵ هزار و ۱۲۶ خانواده و در مجموع ۷۲۶ هزار و ۵۴۳ نفر شب مسافر در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش استان فارس پذیرش و اسکان داده شدند.

وی تاکید کرد: این امار تا روز چهارم فروردین است که در همین مدت نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد قابل قبولی داشته است.

دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش استان فارس تصریح کرد: پذیرش مسافرین در ستاد های اسکان به طور شبانه روزی انجام می شود و تا کنون هیچگونه مشکلی در این راستا وجود نداشته است.

شهبازی ادامه داد: بارندگی چند روز اخیر و سردی هوا باعث شد که مسافرین تمایل بیشتری برای حضور در ستاد های اسکان داشته باشند که در این راستا نیز امکانات کامل برای انها در نظر گرفته شد و رضایت کامل مسافرین نیز به همراه داشته است.