رهبر معظم انقلاب چندی پیش در دیدار با اعضای مجلس خبرگان به همراهی اهل سنت در دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام اشاره کردند و با ذکر خاطره ای از دیدار خانواده یکی از شهدای اهل سنت مدافع حرم به تمجید روحیه این خانواده در ابراز افتخار آنان به جای غم و اندوه پرداختند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب چندی پیش در دیدار با اعضای مجلس خبرگان به همراهی اهل سنت در دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام اشاره کردند و با ذکر خاطره ای از دیدار خانواده یکی از شهدای اهل سنت مدافع حرم به تمجید روحیه این خانواده در ابراز افتخار آنان به جای غم و اندوه پرداختند.
به‌همین منظور پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR تصاویر دیدار پدر این شهید اهل تسنن با رهبر انقلاب (در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۳) را منتشر کرده است.

شهید عمر ملازهی از هموطنان اهل تسننِ ساکن شهرستان نیک‌شهر استان سیستان‌و‌بلوچستان بود که در مقابله با تکفیری‌ها به شهادت رسیده است.

«ما امروز در کنار خود، از برادران اهل سنّت کسانی را داریم که با ما و همراه ما دارند در دفاع از حرم اهل‌بیت میجنگند و کشته میدهند، شهید میدهند. خانواده‌هایی از شهدای مدافع حرم پیش من آمدند که در بینشان چند خانواده‌ی سنّی بودند. خب، این برادر اهل سنّت که برای دفاع از حرم حضرت زینب یا حرم امیرالمؤمنین یا حرم سیّدالشّهدا جوان خودش را گسیل میکند به جبهه، بعد هم که پیش ما می‌آید، به جای اظهار تأسّف، به جای اظهار غم و اندوه یا گِله و شکایت، ابراز افتخار میکند که پسر من در این راه شهید شده است.»