متخصصان صنعت دفاعی ضمن همدردی با مردم مسلمان میانمار، آمادگی خود را برای کمک های مردمی اعلام کرده و از مجامع بین‌المللی توقف سریع کشتار مردم مسلمان این کشور را خواستار شدند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، ‌ کشتار دردناک و وحشیانه‌ و سرکوب و کوچ اجباری ده‌ها هزار تن از مسلمانان مظلوم میانمار در چند روز اخیر، دل هر انسان عدالتخواه، آزاده و  ظلم‌ستیزی را در هر نقطه دنیا ‌به درد آورده  و مشاهده تصاویرقتل عام  هولناک و سازمان‌یافته زنان، مردان، کودکان و سالخوردگان بی‌پناه و بی‌دفاع، نشان از یک فاجعه عظیم و جدید انسانی در عصر به‌ ظاهر متمدن حاضر دارد.

در این حال صدای هیچ اعتراضی از مدعیان حقوق بشر شنیده نمی‌شود و سکوت معناداری بر فضای رسانه‌های به اصطلاح آزاد آنها حاکم است. همان‌هایی که به گفته مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مدعیان حقوق بشر گاهی برای مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و هیاهو می‌کنند، در مقابل کشتار و آواره شدن ده‌ها هزار نفر از مردم میانمار، هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

در سکوت دولت‌هایی که بر سر مسائل واهی با جنجال رسانه‌ای  کار را به سازمان ملل متحد و نسخه تحریم می‌رسانند، سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و داعیه داران حقوق بشر در قبال این فجایع موجب حیرت و تعجب است.

ما متخصصان صنعت دفاعی ضمن همدردی با مردم مسلمان میانمار، آمادگی خود برای کمک‌ های مردمی و انسان دوستانه به آوارگان وآسیب‌دیدگان اعلام کرده و از مجامع بین‌المللی توقف سریع کشتار مردم مسلمان این کشور را خواستار بوده و ‌بر این باوریم وعده الهی در پیروزی مستضعفین در جهان بی‌شک محقق خواهد شد و روسیاهی ‌و ننگ جنایات ستمگران علیه مردم مظلوم و مستضعف‌ میانمار بر چهره کسانی خواهد ماند که با همه ادعاهایی که در دفاع از صلح و حقوق بشر دارند، در مقابل این خیانت سکوت مرگبار پیشه کرده‌اند.      ‌