نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ساری با اشاره به نقش برجسته نیروی انتظامی در کشور، گفت: امنیت مطلوب امروز کشور، مرهون تلاش های جهادگونه نیروی انتظامی است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله نور الله طبرسی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وی، ضمن تبریک ایام نوروز و میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا(س)، از تلاش و زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در سطح کشور قدردانی کرد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، افزود: زحمات نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست و به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امنیت انتخابات بسیار خوب بوده است.

آیت الله طبرسی، سجده شکر برای وجود این امنیت را واجب دانست و افزود: وجود این امنیت، مشارکت بالای مردمی در انتخابات را به همراه داشت و ما همیشه قدردان این امنیت هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران، نقش ناجا در کشور را برجسته دانست و افزود: نیروی انتظامی در همه صحنه ها حضور دارد، ماموریت پلیس استان به دلیل مسافر خیز بودن آن، ماموریتی سنگین و پرحجم است.

طبرسی به برخی انتقادات علیه نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: مناسفانه برخی در انتقادات خود، ناجا را هدف قرار می دهند در حالی که نیروی انتظامی بسیار زحمت کش است و مسئولیت های فراوانی دارد.

وی امنیت کشور را به لطف عنایت الهی و زحمات نیروی انتظامی بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: هیچ عیدی غیر از تقدیر و تشکر از زحمات ناجا در شان کارکنان خدوم این نیرو نیست.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ساری با اشاره به سخنان گوهربار پیامبر گرامی اسلام که یک شب پاسداری از کشور را برابر با دو ماه روزه گرفتن دانست، افزود: تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان در افزایش بهره وری آنان موثر است.

در این دیدار، سردار اشتری در سخنانی از کاهش جرائم در ایام تعطیلات نوروز و تلفات حوادث رانندگی با تلاش کارکنان ناجا خبر داد و افزود: پلیس با راه اندازی قرارگاه های نوروزی، برقراری نظم و امنیت را عهده دار است.