نشست ویژه‌ شهر کتاب در روز دوشنبه سوم مهر از  ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب «خانواده‌ مسلمان و فضای مجازی» اختصاص دارد.

به گزارش پرس شیعه، کتاب «خانواده‌ مسلمان و فضای مجازی» به قلم حجت الاسلام سعیدرضا عاملی و به همت دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده است.

دغدغه‌ اصلی مولف کتاب کتاب «خانواده‌ مسلمان و فضای مجازی» بهره‌گیری از فضای مجازی برای توسعه و پیشرفت و تسهیل زندگی مردم و ارتقای فرهنگ و تصحیح روابط بین‌فرهنگی در سطح ملی و بین‌المللی است. کتاب با هدف بازتعریف فضای مجازی مفید، موثر، سالم و پویا برای خانواده‌ مسلمان نوشته شده است تا در پرتو این مباحث، هم آموزشی برای چگونگی استفاده از این فضا ترسیم شود و هم خانواده‌ها با ظرفیت‌ها و خطرات و آسیب‌های فضای مجازی برای اعضای خانواده در گروه‌های سنی و جنسی متفاوت آشنا شوند.

نشست ویژه‌ شهر کتاب در روز دوشنبه سوم مهر از  ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب «خانواده‌ مسلمان و فضای مجازی» اختصاص دارد که با حضور دکتر یونس شکرخواه، دکتر بهروز مینایی و دکتر سعیدرضا عاملی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.