جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به سخنان نفرت آلود ترامپ در سازمان ملل، گفت: سخنان و اهانت های عروسک حزب حاکم آمریکا نشان دهنده شکست اوست.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام  جلیلی صفت جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مراسم گرامیداشت عملیات اولین پاسخ و کمان ۹۹ (۱۴۰ فروندی) با تسلیت به مناسبت ماه محرم گفت: این مراسم برای تجلیل از پیروان امام حسین(ع) است که با پیروی از او در ۸سال دفاع مقدس و مبارزه با دشمن سردادن تا سرافراز بماند.

وی با اشاره به رشادت های نیروی هوای افزود: نیروی هوای در ۱۹ بهمن با بیعت با امام راحل پیشتاز شد و پاسخ در اولین روز جنگ به حملات دشمن با ۱۴۰ فروند جنگنده اولین گروه پاسخ دهنده به دشمن بود.

وی ادامه داد: پاسخ نیروی هوای به تهاجم دشمن دو نتیجه داشت؛ اول بستن دهان یاوگویان که سخن از انحلال دشمن ارتش می زدند و دوم پاسخ قاطع به خیال پردازی های دشمن و استکبار برای تصرف چند روزه ایران بود.

حجت الاسلام جلیلی صفت تاکید کرد: اولین نیروی وفادار به انقلاب و اولین پاسخ دهنده به دشمن نیروی هوایی ارتش است و تا آخرین روز جنگ تحمیلی جانانه از کشور دفاع کرد.

وی افزود: زمانی که صدام جنگ را آغاز کرد ۴۰۰ هواپیما و ۵۷ لشکر داشت اما به دلیل حمایت های دشمنان انقلاب از آنها در پایان ۷۰۰ هواپیمای پیش رفته و ۵۲ لشکر داشت.

وی با اشاره به سخنان ترامپ در سازمان ملل اظهار داشت: امروز هم که رئیس جمهور و عروسک حزب حاکم آمریکا این سخنان و اهانت ها را می کند، نشان دهنده شکست اوست و این اقتدار ایران نتیجه رشادت های پیشکسوتان و شهداست.

جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: دشمنان انقلاب با بریدن سر حججی ها فکر می کنند ایران از دین خود دست می کشد اما نمی دانند که این اقدامات موجب قد کشیدن ایران و ایرانی در جهان می شود و به گفته سردار سلیمانی تا دو ماه دیگر جشن پیروزی در منطقه خواهیم داشت.