جنبش های مقاومت اسلامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین ضمن تبریک عملیات استشهادی قدس اشغالی که به کشته شدن ۳ صهیونیست منجر شد، این عملیات را مرحله جدیدی در انتفاضه قدس دانستند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از المیادین، جنبش های حماس و جهاد اسلامی به عملیات استشهادی امروز در قدس اشغالی واکنش نشان داده و آن را تبریک گفتند.

بر اساس این گزارش، حماس اعلام کرده است: عملیات استشهادی امروز واکنشی طبیعی به جنایت های اشغالگران علیه فلسطینیان بوده است.

حماس همچنین تصریح کرد: عملیات امروز این پیام را به صهیونیستها رساند که ملت فلسطین هیچ سازگاری با اسرائیلی ها ندارد و مقاومت در برابر آن را بهترین راهکار می داند.

این جنبش مقاومت اسلامی در ادامه تأکید کرد که عملیات استشهادی امروز مرحله جدیدی در انتفاضه قدس به شمار می رود.

حماس تصریح کرد: این عملیات نشان داد که ملت ما تا زمان به دست آوردن آزادی کامل خود به مبارزه ادامه می دهد.

از سوی دیگر، «داوود شهاب» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی نیز ضمن تبریک عملیات استشهادی قدس، تأکید کرد: این عملیات، تجلی بخش وجدان بیدارِ مسأله فلسطین.

جهاد اسلامی تأکید کرد: این عملیات، اولویت های ملی را به جای خود بازگرداند؛ اولویت هایی که درهم آمیخته شده بودند. اولویت و هدف اصلی، قدس است؛ قبله اول مسلمانان.

درهمین حال، کمیته های مقاومت فلسطین نیز با صدور بیانیه ای عملیات استشهادی در قدس اشغالی را تبریک گفتند.

در بیانیه کمیته های مقاومت آمده است: این عملیات، پایبندی ملت فلسطین به گزینه مقاومت برای مواجهه با جنایت های دشمن صهیونیستی را بار دیگر به منصه ظهور رساند.

گفتنی است، عملیات استشهادی در قدس اشغالی، صبح امروز به کشته شدن سه نظامی صهیونیست منجر شد.