آیت الله صافی گلپایگانی گفت: کسانی که در هیئات مذهبی شرکت می کنند را امر به معروف و نهی از منکر کنید، برای این امر، پاداش زیادی است، ان شاءالله عنایات حضرت ولی عصر(عج) شامل حال شما گردد.

به گزارش پرس شیعه، آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار مسؤولین هیئت خادم الرضا(ع) و مهدی رعنایی «مداح این هیئت» گفت: انسان هر چه به اهل بیت(ع) خدمت کند، اسباب سعادت دنیا و آخرت او می شود ولی بدانیم که باید به وظایف خودمان بخصوص امر به معروف و نهی از منکر هم عمل کنیم.

وی درباره اهمیت عمل به امر به معروف و نهی از منکر افزود : در این زمان، باید دیگران را هدایت و راهنمایی کنیم و کاری از این بالاتر نیست و در این راستا انسان بداند که باید به امر به معروف و نهی از منکر توجه کند.

این مرجع تقلید اضافه کرد: در روایت داریم که تمامی کارهای نیک در برابر امر به معروف و نهی از منکر، آب کمی در کنار دریای بزرگ است و این واجب الهی از کارهای نیک بسیاری که مردم انجام می دهند بالاتر است و از کسانی باشید که به این فریضه عمل می کنند.

آیت الله صافی گلپایگانی تصریح کرد: کسانی که در هیئات مذهبی شرکت می کنند را امر به معروف و نهی از منکر کنید برای این امر، پاداش زیادی است و کاری بالاتر از این نیست.

وی با اشاره به مد نظر قرار دادن رضایت اهل بیت(ع) در انجام اعمال افزود: امر به معروف و نهی از منکر از کارهایی است که اسباب خوشحالی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم می کند و باید درصدد خوشحالی آن حضرت برآییم.

آیت الله صافی گلپایگانی در این دیدار با تقدیر از مسوولین هیئت خادم الرضا(ع)، برای مداح این هیئت آرزوی موفقیت کرد و در انتها نیز مهدی رعنایی به روضه خوانی در محضر این مرجع تقلید پرداخت.