مشارکت و همکاری نزدیک شهرداری قم با دستجات عزاداری ائمه اطهار (س) قابل تقدیر است و شهرداری باید حمایت بیشتری دراین امور داشته باشد.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت‌الله وحید خراسانی در دیدار دکتر سقائیان نژاد شهردار قم و جمعی از مدیران شهرداری که در دفتر این مرجع تقلید برگزارشد، با بیان برخی از توصیه‌ها، برای شهردار و مدیران شهرداری قم از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(س) را مسئلت کردند.

ایشان افزودند: مشارکت و همکاری نزدیک شهرداری قم با دستجات عزاداری ائمه اطهار (س) قابل تقدیر است و شهرداری باید حمایت بیشتری دراین امور داشته باشد.

بر اساس این گزارش: دکتر سقاییان‌نژاد نیز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن سال نو به ارائه گزارشی از فعالیت‌های نوروزی شهرداری قم پرداخت.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های ۹ گانه در شهرداری قم در روند خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی اظهار کرد: هشت ستاد اطلاع رسانی در سطح مناطق به امر خدمت رسانی به زائران مبادرت دارند.

شهردار قم همچنین به ممنوعیت اسکان زائران در مسیرهای تردد و هسته مرکزی شهر اشاره کرد و گفت: در این خصوص بوستان‌ها و کمپ‌های ویژه زائران تدارک دیده شده است.

سقاییا‌ن‌نژاد به روند اجرای طرح‌های عمرانی در شهر قم اشاره کرد و گفت: در این خصوص نیز در سال ۹۴ پیگیری‌های متعددی به عمل آمد و پروژه‌های عمرانی در بخش‌های مختلف با برنامه زمان‌بندی دنبال می‌شود.