آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خدمات صادقانه پلیس به شهروندان را قابل تقدیر و تشکر دانست و گفت: مردم نیز قدردان این زحمات و تلاش های شبانه روزی هستند.

به گزارش پرس شیعه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (سه شنبه) با امام جمعه مشهد دیدار و گزارشی از اقدامات انجام شده نیروی انتظامی در سال ۱۳۹۴ ارائه داد.
آیت الله علم الهدی در این دیدار با ارزیابی مثبت خود از تلاش های ارزنده و موفقیت های نیروی انتظامی گفت: تامین نظم و امنیت وظیفه ای سنگین و ماموریتی حیاتی است که نیروی انتظامی صادقانه این مسئولیت را بردوش می کشد.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: خدمات صادقانه پلیس به شهروندان قابل تقدیر و تشکر است و مردم نیز قدردان این زحمات و تلاش های شبانه روزی هستند.
وی همچنین از تمهیدات و اقدامات ویژه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در تامین نظم و امنیت تعطیلات نوروزی با توجه به این که استان خراسان رضوی میزبان حضور میلیونی زائران زیارت حرم مطهر رضوی است، تشکر و قدردانی کرد.
آیت الله علم الهدی در این دیدار برای فرماندهی ناجا و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی کشور آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.