اهر – جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: ولایت فقیه نظام اسلامی را حفظ کرده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی ظهر چهارشنبه در جمع خواهران بسیجی شهرستان اهر گفت: اگر در کشور ولایت فقیه حاکم نمی شد، وضع ما بدتر از سایر کشورها نبود اما به برکت وجود امام راحل و امروز نیز رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری، این کشور و نظام اسلامی از گزند دشمنان حفظ شده است.

وی افزود: دشمنان قسم خوره نظام اسلامی همیشه به دنبال نفوذ در کشورمان هستند که باید همه هوشیار باشند و نگذارند دشمنان به بهانه های مختلف درباره مسایل کشور اظهار نظر کنند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی، حضرت زهرا (س) را از لحاظ عبادی و مسایل خانوادگی و اجتماعی بهترین الگو برای زنان کشور عنوان کرد و از زنان خواست با مطالعه سیره حضرت زهرا (س) در تربیت فرزندان سالم تلاش کنند.

حجت الاسلام نجفقلی زاده سرایی، گفت: حضرت زهرا (س) همچنین از لحاظ برخورد با دشمنان و حمایت از حریم رسالت و به خصوص ولایت از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در این راه نیز به شهادت رسید و زنان کشورما نیز همچون حضرت زهرا (س) در پاسداری از آرمان های والای امام راحل، شهدا و در رسیدن به منویات مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نکنند.