نادر طالب‌زاده از پژوهشگران و صاحب‌نظران شناخته شده در عرصه فرهنگ، اندیشه، هنر و سینما دبیر همایش بین‌المللی تحجر و اسلام آمریکایی شد.

به گزارش پرس شیعه، متن حکم مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی برای نادر طالب‌زاده به این شرح است:

جناب آقای نادر طالب‌زاده

سلام علیکم

با احترام؛ نظر به تخصص، شایستگی، تجربیات ارزنده، مراتب تعهد و سوابق موثرتان، به موجب این حکم به سمت دبیر «سومین همایش بین‌المللی تحجر و اسلام آمریکایی» منصوب می‌شوید.

این همایش، با هدف تبیین منشور روحانیت و بررسی ابعاد و مصادیق مختلف این منشور و شناخت مولفه‌های اسلام آمریکایی و به خصوص موضوع جریان‌های تفرقه افکن مذهبی و البته مولفه مهم نفوذ در بدنه مذهبی با حضور علماء، اندیشمندان و صاحب‌نظران، در اسفندماه سالجاری در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود.

موفقیت‌های روزافزون‌تان را در برگزاری این رویداد مهم بین‌المللی از خداوند متعال خواستارم.

مرتضی امین‌نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی

نادر طالب‌زاده از پژوهشگران و صاحب‌نظران شناخته شده در عرصه فرهنگ، اندیشه، هنر و سینما، بویژه سینمای بین‌الملل است که دیدگاه‌ها و تحلیل‌های جریان‌سازی نسبت به سینمای غرب و هالیوود دارد. دبیری جشنواره فیلم عمار، پایه‌گذاری حرکت‌های فرهنگی ارزشمندی چون: کنفرانس هالیوودیسم، بیداری اسلامی، افق‌نو، تالیف مجموعه‌های تحقیقاتی، انتشار مقالات متعدد، راه‌اندازی برنامه‌های تلویزیونی مانند «راز» از جمله فعالیت‌های اوست.

شایان ذکر است سومین همایش بین‌المللی تحجر و اسلام آمریکایی دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود.