حضرت آیت الله سبحانی در پیامی به مناسبت خاکسپاری شهدای گمنام در مدرسه علمیه معصومیه گفتند: امنیت امروز ثمره مجاهدت های جوانان رشید این ملت از نخستین روز انقلاب تا به امروز است.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت الله سبحانی در بخشی از پیام خود به مناسبت خاکسپاری شهدای گمنام در مدرسه علمیه معصومیه قم، با اشاره به آیه 9 سوره حشر(ویوثرون علی انفسهم ولو کان بهم خصاصه) گفتند: این آیه در مورد ایثار مال است، شهید جان خود را ایثار می کند تا دیگران در فضای آرام زندگی کنند.

این مرجع تقلید افزودند: از آنجا که شهید هستی خود را نثار حیات ما می کند ما باید پاسدار مقام و منزلت او باشیم و یکی از نشانه های پاسداری از مقام آنان احترام به جایگاه دفن آنان است و پیوسته در کنار تربت آنان بنشینیم با خواندن قرآن به یاد آنان باشیم و از این طریق آنان را عزیز و گرامی بشماریم.

حضرت آیت الله سبحانی در ادامه تصریح کردند: اینجانب مراتب اخلاص و ارادت صمیمانه خود را به روح پاک شهیدان که در این مرکز علمی به خاک سپرده می شوند، تقدیم می دارم و برای پدیدآورندگان این فضای روحانی سلام و درود می فرستم.

این مرجع تقلید در بخش دیگری از پیام خود بیان کردند: امنیت امروز ثمره مجاهدت های جوانان رشید این ملت از نخستین روز انقلاب تا به امروز است.

خاطرنشان می شود: فردا پنجشنبه پیکر پاک هشت شهید گمنام دفاع مقدس در قم تشییع می شود که پیکر 3تن از شهیدان در مدرسه علمیه معصومیه به دفن می شوند.