ساری – امام‌ جمعه موقت ساری با عنوان اینکه اقتصاد مقاومتی درون‌زا است، گفت: اقتدار جامعه با اقتصاد مقاومتی شکوفا می‌شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تأکید بر اینکه باید در اقتصاد مقاومتی نگاه به درون داشته باشیم اظهار داشت: استعدادهای جامعه با اقتصاد مقاومتی شکوفا می‌شود و برای نهادینه شدنان نیاز به اقدام و عمل داریم.

وی با اظهار اینکه قوای سه‌گانه باید نسبت به اجرایی شدن شعار اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته باشند بیان داشت: اقتصاد مقاومتی با شعار محقق نمی‌شود و باید اقدام و عمل داشته باشیم.

وی با اشاره به سفرهای نوروزی و کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای از تلاش‌های ستاد خدمات اجرایی سفرها در استان تقدیر کرد و یادآور شد: در روز طبیعت نیز باید جلوی انحرافات و حرافات را بگیریم و از آسیب زدن به طبیعت خودداری کنیم.

امام‌جمعه موقت ساری، با تأکید بر اینکه حق نداریم طبیعت و درختان را از بین ببریم گفت: آسیب زدن به طبیعت و دور ریختن نعمت خدادادی ناسپاسی است.

امام‌جمعه موقت ساری، در بخشی از خطبه‌ها با اظهار اینکه توجه به مظلومان باید موردتوجه قرار گیرد اظهار داشت: با دعوا و درگیری جامعه به آرامش سیاسی نمی‌رسد و نیازمند جامعه ای شیعه و علوی هستیم.

حجت‌الاسلام یوسف پور همچنین با گرامیداشت ۱۲ فروردین و سالروز تأسیس جمهوری اسلامی بیان داشت: همه باید امانت‌دار جمهوری اسلامی که نخستین دستاورد انقلاب اسلامی است باشیم و باید منافع ملی را سرلوحه کار قرار دهیم.

وی جمهوری اسلامی را نعمت الهی دانست و گفت: حضرت امام خمینی (ره) با حمایت مردم خط بطلانی بر تفکر غلط استکبار که دین از سیاست جداست، کشیده است.