نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اقتدار موشکی سپاه پاسداران کمر دشمن را خم کرده است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد قدرت دفاعی و توان موشکی ایران اسلامی اظهار داشت: آیا می‌توان با توجه به این اظهارات با آمریکا که حتی یک سلول سلامت و صداقت ندارد تنها با دیپلماسی و مذاکره روبه‌رو شد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) مبنی بر اینکه باید اصل را بر فریب‌کاری و دشمنی آمریکا گذاشت، خاطرنشان کرد: ایران به اندازه‌ای که از آمریکا صدمه دیده از هیچ کشوری خسارت ندیده است و امروز نیز دست استکبار جهانی در تمامی سروصداهای جهان دیده می‌شود.

علما با بیان اینکه باید در موضع‌گیری‌ها و بیان نظرات مراقب باشیم، تصریح کرد: اگر ایران اسلامی فناوری هسته‌ای نداشت ۵+۱ قدرت برتر دنیا حاضر به مذاکره نبودند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان که فرمودند مذاکره و موشک باید در کنار هم باشد، بیان کرد: معظم له در این دیدار جواب برخی را دادند و به فرمایش ایشان اگر ایران اسلامی توان و قدرت نظامی نداشت حتی همسایه‌ها به ما حمله می‌کردند.

علما با بیان اینکه آمریکا از ترس و برای حفظ رژیم صهیونیستی علیه برنامه موشکی جمهوری اسلامی موضع می‌گیرد، اظهار کرد: برنامه موشکی جمهوری اسلامی از ۳۱ سال پیش آغاز شده و امروز اقتدار موشکی سپاه پاسداران کمر دشمن را خم کرده است.

خطیب جمعه کرمانشاه خاطرنشان کرد: دشمن از تمامی ابزارها همچون تحریم، تهاجم فرهنگی، مقابله با نهادهای انقلابی همچون سپاه، دیپلماسی و تبلیغات برای مقابله با جمهوری اسلامی استفاده می‌کند و بر این اساس ما نیز باید از همه ابزارها با ضربه زدن به دشمن استفاده کنیم.

علما با بیان اینکه برای دنیای فردا اسلحه در کنار منطقه لازم است، بیان کرد: غرب در حالی ایران را از داشتن موشک منع می‌کند که آمریکا بیش از ۵هزار کلاهک هسته‌ای دارد و کشورهای انگلستان، فرانسه، رژیم صهیونیستی، فرانسه، آلمان و روسیه نیز دارای انواع تجهیزات نظامی هستند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به دوراندیشی امام راحل(ره) در تشکیل سپاه و تقدیر از اقتدار موشکی سپاه پاسداران، اظهار کرد: وقتی که امروز یک فرمانده سپاه با اقتدار می‌گوید از کسی اجازه نمی‌گیریم نشان دهنده اقتدار است و خداوند را برای رهبری بیدار و مردم با بصیرت شکرگزار هستیم.

علما با اشاره به شعار امسال، بیان کرد: پس از دو سال صحبت در مورد اقتصاد مقاومتی باید وارد میدان عمل شد و براساس توانمندی‌های هر استان برنامه عملی اقتصاد مقاومتی را آغاز کرد.